رمز را فراموش کرده اید؟
★mina ★joon
ابر کاربر
از استان: اصفهان

ازدواج

۱۵, مهر, ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷
آریایی aaaaa
ابر کاربر
از استان: قم
۱۵, مهر, ۱۳۹۵ ۱۸:۴۶

ها حاضرم tongue-out

★mina ★joon
ابر کاربر
۱۵, مهر, ۱۳۹۵ ۱۹:۱۰

خخخخخخ رو جه حسابی؟

آریایی aaaaa
ابر کاربر
۱۵, مهر, ۱۳۹۵ ۱۹:۲۳

عشق که حساب و کتاب نداره قلبی هس...ولی اگه با شناخت باشه چه اشکالی داره ....مگه خیلی ها نیستن تو دنیای واقعی در مورد ازدواج به هم معرفی میشن که قبل از اون هیچ شناختی از هم نداشتند. خانواده ها تحقیق میکنند و جواب بله و نه میدن .... خو حالا اگه تو دنیا ی مجازی باشه ولی با شناخت کامل باشه و تحقیق هم انجام بشه چه از طرف خانواده پسر و چه از طرف خانواده دختر چه اشکالی میتونه داشته باشه ...بله دنیای مجازی دروغ و کلک و حقه بازی توش زیاد هست ولی اینطور هم نیست که هرکی توی این دنیا هس یه هیولای پست فطرت با نیات پلید باید باشه ......frown

★mina ★joon
ابر کاربر
۱۵, مهر, ۱۳۹۵ ۱۹:۵۶

درسته ولی در این بین شناخت که معمولنم خانواده ها در جریان نیست ممکنه بین دو طرف وابستگی پیش بیاد و چشمشونو روی خیلی از واقعیتها ببندن واقعیتهایی که هرچیم بزرگترا در آینده بگن ممکنه بازم انکارشون کنن و خیلی دیر متوجه اونا بشن

آریایی aaaaa
ابر کاربر
۱۵, مهر, ۱۳۹۵ ۲۰:۰۳

بعله منم که گفتم با شناخت و نیت پاک و تحقیق کامل به نظرم میتونه انجام بشه ....این نظرمنه laughing

★mina ★joon
ابر کاربر
۱۵, مهر, ۱۳۹۵ ۲۰:۰۵

بلی خیلی هم خوب و ممنون از شرکتت

Amirali Abbaszadeh
داره رویتایی میشه
از استان: آذربایجان غربی
۲۵, مهر, ۱۳۹۵ ۱۷:۱۳

به قوله یکی از دوستان زندگی اصلی از ازدواج شروع میشه ، واس همینم باید خیلی تو این مسئله دقت کردو...

الانه ارتباطات دهکده ی جهانی رو به وجود آورده( جهان شبیه دهکده ای که میشه کم و بیش از اخبار و اطلاعات و شناخت و... کم و بیش آشنا شد) دنیای مجازی هم امروزه یکی از عوامل ارتباطی برای شناخت افراد و ایجاد رابطه ی کاری، تجاری ، آموزشی و ... شد که یکیشم ازدواج هست

به نظر من درک انسان ها رفته رفته با توجه به پیشرفت علم سخت تروسخت تر میشه و متاسفانه آمار طلاق نیز براثر بی توجهی یا سهل انگاری توسط طرفین منجر به جدایی و... می شود

بخوایم بحث کنیم زمان زیادی خواهد برد 

اما  از اونجایی که تو دنیای واقعی روز به روز شاهد از هم گسیخته شدن ارتباطات عمیق خانوادگی و جدایی هستیم من بالشخصه رو ازدواج واقعی تاکید دارم تا رو ازدواج مجازی که اسمشم روشه مجازی (شاید بقوله بعضیا مجازیه اما رفتارامون مجازی نیست و دلهامون واقعیه و...) اما میبینم آمار بسیار مایوس کننده ازدواج هارو حالا بیایم در نظر بگیریم علاقه و عشقی که پشت مانیتورای سرد صفحه موبایل وکامپیوتر واینکه طرف از چه طبقه خانواده ای هست و از کودوم شهر واستان و فرهنگ و عرف و...چه تفاوت هایی دارد بیایم عاشقی کنیم

هر چند که دنیای مجازی رو رد نمیکنم و امکان عشق های موفق درش هست اما

دنیای واقعی خیلی خیلی بهتر از مجازیه  هر چی باشی خیلی خیلی واقعی تر و شفاف تر از دنیای مجازیه رو در رو چشم تو چشم 

محسن قــــوامی
کاربر حرفه ای
از استان: البرز
۲۷, آبان, ۱۳۹۵ ۱۶:۵۵

به به ازدواججججججججججججججججججج

kiss

★mina ★joon
ابر کاربر
۲۵, آذر, ۱۳۹۵ ۱۴:۱۱

دقیقا آقای عباس زاده خیلی قبول دارم

محسن قــــوامی
کاربر حرفه ای
از استان: البرز
۲۵, آذر, ۱۳۹۵ ۱۶:۳۶
آریایی aaaaa
ابر کاربر
۱۱, آذر, ۱۳۹۷ ۱۸:۵۶

اصلا بحث در مورد چی ازدواج هست ؟ خوب یا بد بودن؟ شرایط ازدواج؟ یا غیره .... ولی بطور کلی من پای کار هستم و موافقم اگه کسی هست بعله را بگه تا کلا این بحث جمعش کنیم و بریم سر بحث دیگه sealed

1